VIP-ставка на сайті FAVBET: Радість перемоги без лімітів

FAVBET продовжує вдосконалювати сервіси для гравців, пропонуючи додаткові переваги для прихильників спорту. Цього разу у компанії вирішили піти назустріч користувачам, які вже тривалий час запитували про можливість збільшувати ліміти ставок на найкращі події платформи.

Саме тому тепер у FAVBET діє така додаткова опція, як «VIP-ставка». Це чудова можливість для тих гравців, які прагнуть отримувати більше емоцій та більші виграші, адже завдяки їй можливо самостійно збільшити максимальну суму ставки в ординарах, експресах та системах.

Як працює VIP-ставка на FAVBET

Відтепер кожен гравець може зробити прогноз у прематчі на суму, вищу за вказаний MAX. Для цього потрібно:

  • Обрати подію з лінії FAVBET та додати бажаний результат у прогноз;
  • Перевірити MAX для ставки та ввести в купоні більшу суму;
  • Дочекатись розгляду та прийняття ставки букмекером.

Зазвичай рішення про ухвалення «VIP-ставки» приймається протягом 3-х хвилин. У цей час букмекер FAVBET не прийматиме будь-яких інших ставок. Повідомлення про позитивне рішення з’явиться на екрані.

Важливі умови

«VIP-ставка» FAVBET діє на більшість подій у прематчі, однак у лайві збільшити ліміт не вдасться. Ще одне обмеження, про яке варто пам’ятати — сума віп-ставки має бути мінімум на 10% вище за вказаний для ставки MAX.

Ставки за межами максимального ліміту не можуть бути скасовані, змінені або відкликані, а розрахунок по ним здійснюються відповідно до загальних умов сайту.

Більше можливостей для гравців

Сьогодні на FAVBET діє одразу декілька акції з додатковими перевагами для гравців. Це й ставки з підвищеним коефіцієнтом, де букмекер підіймає кефи на головні спортивні події, і промо «Ульотний експрес», завдяки якому автори виграшних експресів з найбільшим кефом щодня отримують ₴1 000 призових.

Також нещодавно FAVBET оголосили про інтеграцію з топовим кіберспортивним букмекером Pinnacle Cybersports, завдяки якій користувачі платформи сьогодні можуть ставити на більшість кіберспортивних змагань світу.

ТОВ «БУКМЕКЕРСЬКА КОМПАНІЯ «ФАВБЕТ». Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022, видана згідно з рішенням КРАІЛ № 433 від 13.12.2022 та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021, видана згідно з рішенням КРАІЛ № 137 від 05.04.2021, зі змінами.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.