Про фонд

Favbet Foundation представляє собою благодійну організацію, яка була створена в 2020 році з метою підтримки молоді. Наша діяльність зосереджена на впровадженні проектів у таких напрямках, як освіта, здоров’я та розвиток спорту. Ми прагнемо, щоб через десятиліття молоде покоління змогло створити країну, яка відповідатиме нашим спільним ідеалам та мріям.

Переконані, що основа діяльності будь-якої компанії має базуватися на принципах благодійності, допомоги та розвитку. Благодійність у нашому розумінні – це не лише внесок у суспільство, але й глибока внутрішня відповідальність та бажання вносити зміни в світ довкола.

Ми віримо, що лише ті, хто володіє сміливістю та відданістю справі, здатні досягти значних змін.

Сфери Впливу Favbet Foundation

Спорт

Favbet Foundation активно сприяє піднесенню спортивної культури в країні. Організація вкладає кошти не тільки у власні благодійні ініціативи, але й у проекти громадського характеру. Ми організовуємо заходи, спрямовані на популяризацію здорового способу життя, підтримуємо створення спортивної інфраструктури в регіонах та мегаполісах, а також надаємо допомогу спортивним командам і організаціям, включаючи спортсменів з особливими потребами.

Освіта

Favbet Foundation відіграє важливу роль у реалізації державної політики цифровізації, забезпечуючи освітні заклади сучасним обладнанням. Ми активно підтримуємо освітні ініціативи, спрямовані на підвищення якості освіти по всій Україні, вкладаючи ресурси в розвиток шкіл, бібліотек та інших навчальних установ.

Особистий Розвиток

Favbet Foundation розглядає особистісний розвиток як багатогранний напрямок своєї діяльності. Від видання книг до організації мотиваційних заходів та спеціальних подій – ми прагнемо надихати на особистісне та професійне зростання. Вибір проектів для підтримки базується на їх потенціалі стимулювати розвиток та досягнення нових вершин.

Реквізити фонду Favbet Foundation

Юридична адреса

Україна, 04073, місто Київ, ПРОСПЕКТ СТЕПАНА БАНДЕРИ, будинок 8, приміщення 1

Банківські реквізити

отримувач БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ФАВБЕТ ФАУНДЕЙШН” код отримувача 43604659 р/р UA313225400000026005101047808 в АТ “КIБ”

Призначення платежу

Благодійний внесок на статутну діяльність від ПІБ